У Кропивницькому знову виникли проблеми на автозаправці (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48234_1.jpg)
20 квітня о 09:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автозаправній станції «Окко» по вул. Короленка в обласному центрі відчувається сильний запах газу.
На місце події негайно було направлено 2 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький. На місці події встановлено, що є витік газу без послідуючого горіння. Травмованих та загиблих немає.
Рятувальники 1-го ДПРЗ виконали заходи по евакуації автомобілів та по нейтралізації небезпечної концентрації газоповітряної суміші шляхом зрошення водою території АЗС.
Причини виникнення події встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)