У Кропивницькому зі школярами прововодять арттерапевтичні вправи (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61670_1.jpg)
Популяризувати програму ментального здоров’я серед підростаючого покоління взялися психологи Служби порятунку.
Саме з цією метою психологиня ДСНС зустрілася з учнями Кропивницького ліцею “Центральний”. Школярам запропонували долучитися до релаксаційного заняття, в ході якого психологиня поділилася з учасниками заходу дієвими методиками стабілізації психоемоційного стану.
Серед них найбільшою популярністю користуються арттерапевтичні вправи, які неодноразово довели свою ефективність у роботі з представниками різних вікових груп.
Отже, цього разу арттерапевтична вправа дала змогу учасникам не лише поринути у світ творчості, розвинути уяву, вивільнити підсвідомість, а й відкрито комунікувати зі своїми друзями, продемонструвати свої креативні ідеї.
Такі тренінгові заняття дозволяють більше згуртувати колектив, відкрити сильні та слабкі сторони кожного, а ще допомагають розвантажити нервову систему та позбутися баласту стресових накопичень.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)