У Кропивницькому завершився чемпіонат міста із настільного тенісу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35316_1.jpg)
У Кропивницькому, в спортивній залі державного навчального закладу «Професійно-технічне училище № 8» проводився чемпіонат міста Кропивницького з тенісу настільного. У турнірі взяли участь 32 спортсмени.
Серед чоловіків переміг В’ячеслав Дяченко, срібну нагороду виборов Ілля Губарєв, третім став Ігор Тридух. У змаганні жінок перше місце посіла Яна Маленко, срібною призеркою - Ольга Тарасенко, бронзову медаль завоювала Іванна Ткаченко.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали призи від обласного відділення НОК України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)