У Кропивницькому затверджено регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів і фахівців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43215_1.jpg)
Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулось засідання регіональної ради професійної освіти. У засіданні взяли участь директори професійно-технічних навчальних закладів області, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а також керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та міської ради Кропивницького
Учасники наради узгодили потребу у підготовці робітничих кадрів ПТНЗ та фахівців ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на 2018 рік, що склала відповідно 3690 та 1323 бюджетних місця.
"Ми готові прийняти на навчання в професійно-технічні навчальні заклади, вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації Кіровоградщини і фінансуються з обласного бюджету, випускників 9 та 11 класів, створивши для них 5013 місць за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджетів", - підкреслив перший заступник голови ОДА.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)