У Кропивницькому заспівали козацькі пісні (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58001_1.jpg)
До Дня державності України в бібліотеці Чижевського відбувся концерт відомого в Україні гурту «Млиночок», який працює при музеї імені Кароля Шимановського.
Фото Ігоря Філіпенка.
Гурт співав козацькі пісні – найпопулярніший жанр для центральних та східних районів України.
Нагадаємо, що лідер гурту Олександр Полячок є автором ідеї, сценаристом та куратором проєкту «Чумацькі пісні». Це вебсеріал про автентичну чумацьку пісню, шляхи й пам’ятки на теренах усієї України; про наших сучасників, які люблять і співають старовинних чумацьких пісень; про красу, різноманіття та єдність нашої держави..
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)