У Кропивницькому засідання сесії селищної ради так і не відбулося (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50421_1.jpg)
Сьогодні біля будівлі Новенської селищної ради відбулися збори мешканців селища Нового з приводу об’єднання селища Нового в ОТГ з містом Кропивницький,
Учасники зборів чекали початку сесії селищної ради біля адмінбудівлі, частина мешканців зайняла місця у сесійній залі. Люди емоційно обговорювали ситуацію, яка склалась 17 грудня, коли була запланована чергова сесія селищної ради, однак на неї з’явилось лише 8 із 14 потрібних для кворуму депутатів.
Перед учасниками зборів виступив Новенський селищний голова, який довів, що
запланована на 16.00 18 грудня сесія не може відбутися, через відсутність кворуму - присутні лише 13 із 26 депутатів. Також , він довів, що по регламенту сесія може розпочатись до 17.00.
Присутній представник міської ради Кропивницького запропонувала взяти паузу на кілька днів та вияснити причину відсутності депутатів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)