У Кропивницькому вшанували захисників рідного міста (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52311_1.jpg)
Сьогодні, 4 серпня, у Кропивницькому, біля пам’ятного знаку, встановленого на місці, де в серпні 1941 року вели обороні бої за місто воїни-прикордонники та бійці загонів народного ополчення, зібрались містяни.
На початку урочистостей, організованих міським осередком партії «Ліва опозиція», її лідер Василь Мосієнко, нагадав присутнім про ті події.
-79 років – значний відрізок часу, проте рани, завдані війною, не загоюються. Дуже радує, що з року в рік сюди, з квітами, приходять вдячні потомки і це яскраво свідчить, що пам'ять про захисників міста продовжує жити, - сказав Василь Мосієнко.
Після урочистого мітингу та хвилини мовчання, містяни поклади до підніжжя пам’ятного знаку вінок і живі квіти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)