У Кропивницькому вшанували пам'ять жертв Голодоморів в Україні (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56489_1.jpg)
Сьогодні, 27 листопада, у Кропивницькому на меморіальному комплексі Фортечні вали вшанували пам'ять жертв Голодоморів в Україні.
У пам'ятному заході взяла участь голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, а також представники обласної ради, міста та духовенства.
"Сьогодні Голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Пам'ятаймо ж про кожного, хто загинув від голоду! Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде наша світла пам’ять і молитва за їх упокоєння!", - висловилася Марія Чорна.
Усі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поставили свічки біля пам’ятного знаку "Жертвам Голодоморів в Україні". Також єпископ Кропивницький та Голованівський Марк провів панахиду за загиблими.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)