У Кропивницькому вшанували пам’ять про загиблих воїнів, які тримали оборону Кіровограда (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38338_1.jpg)
Вчора, 4 серпня, відбулося покладання квітів та мітинг біля пам’ятного знаку, загиблим 4 серпня 1941 року прикордонникам 79-го Ізмаїльського прикордонного загону на території скверу прикордонників, яку провели представники Кіровоградської міської організації політичної партії «Нова Держава»
Перед присутніми виступила Валентина Шаповалова. Під час виступу було зазначено, що великий внесок в захист рідного міста в часи Другоі світової війни внесли загони сформовані з добровольців всіх підприємств міста. Вони відчайдушно вступали в бій з ворогом та змогли захистити рідні домівки та сім'ї ціною свого життя.
На теперішній час у державі продовжується війна і героїчна молодь знову встає на захист рідної землі. Учасники акції висловили впевненість що війна в найближчий час завершиться і всі хто воюють на фронті повернуться до своїх сімей. Населення міста повинно пам’ятати імена тих хто ціною життя захистив рідне місто.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)