У Кропивницькому вшанували пам’ять мільйонів жертв Голодомору
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40223_1.jpg)
Смуток огортає душу, коли осмислюєш рядки архівних документів або читаєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду повинні знати всі, якою б гіркою вона не була.
Саме з цією метою 23 листопада в бібліотеці № 18 була проведена година пам’яті жертв Голодомору «Вогонь скорботи палає в серці».
Бібліотекарі ознайомили присутніх із трагічними сторінками страшних подій української історії, а саме фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.
Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)