У Кропивницькому визначилися переможці обласних зборів-змагань
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44296_1.jpg)
Протягом 2-4 липня на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проходили обласні збори-змагання обласного відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».
Сьогодні було визначено найсильнішу команду серед фіналістів.
Організатори змагань – Управління ДСНС України у Кіровоградській області, департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області та наставники Кіровоградського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».
Команди юних рятувальників змагались між собою на двох дистанціях: 1. «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища з елементами рятувально-прикладної дистанції», яка включала в себе етапи «Бойове розгортання та гасіння пожежі», «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» та «Орієнтування»; 2. «Рятування постраждалого з висотного об’єкта», котра складалась з етапів «Рятування постраждалого з висотного об’єкта», «Надання першої невідкладної допомоги та транспортування постраждалого на суддівських ношах з різними видами травм» та «Рятувальні роботи на воді».
За підсумками змагань абсолютну перемогу виборола команда Онуфріївського району, друге місце посіли учасники з Новгородківського району, а «бронза» у новачків Руху – команди Петрівського району.
Усім переможцям були вручені грамоти, кубки та цінні призи.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)