У Кропивницькому вивчається можливість облаштування дитячих садочків резервним опаленням
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56497_1.jpg)
Міський голова Андрій Райкович поставив перед управлінням освіти міської ради завдання опрацювати можливість облаштування в дитсадках міста такого додаткового теплогенеруючого обладнання.
Його робота має забезпечити теплопостачанням приміщення дошкільних закладів у перехідний період - восени та весною, коли централізоване опалення не працює.
- Дитячі садочки повинні мати резервне опалення. Електричні котли надійні і не потребують надмірних затрат під час монтажу і експлуатації. Вони необхідні, щоб перехідний опалювальний період проходив без потрясінь для вихованців дитсадків і їхніх батьків. Дітки не повинні мерзнути! – акцентував увагу керівництва освітянської галузі Андрій Райкович. – Будь – ласка, ґрунтовно вивчіть це питання, визначте реальні потреби для реалізації проєкту і надайте мені висновки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)