У Кропивницькому Віталій Миронюк взяв участь у телепрограмі «Тема дня»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42644_1.jpg)
3 квітня в ефірі обласного телебачення на каналі «Кіровоград» у рамках телепрограми «Тема дня» начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк спілкувався із ведучим у студії на тему надзвичайних ситуацій у громадських закладах.
Зокрема у розмові йшлося про масштабні перевірки торговельних, розважальних, лікувальних, навчальних та інших закладах із масовим перебуванням людей, які наразі проходять по усій Україні та у Кіровоградській області.
Віталій Миронюк розповів про мету таких перевірок, завдання, які стоять перед власниками закладів для забезпечення 100% безпеки відвідувачів тощо. Також очільник Управління ДСНС в області звернув увагу глядачів на важливі правила, яких слід дотримуватись при пожежі у великих громадських приміщеннях, де перебуває багато людей, та дав загальні поради щодо правил безпеки життєдіяльності.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)