У Кропивницькому відзначити жінок Кіровоградщини (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41883_1.jpg)
Вчора, 24 лютого 2018 року, у Кропивницькому в приміщенні нічного клубу «Fusion Club» були підведені підсумки благодійно-соціального проекту «Жінка нової ери».
Цей проект реалізований модельним агентством «РІМО» та управлінням молоді та спорту міської ради м. Кропивницького.
Організатори проекту відзначили жінок Кіровоградщини, які працюють у різних сферах діяльності. За результатами проекту був надрукований календар, до якого увійшли фото всіх учасниць. Усі кошти, які були зібрані від продажу календарів будуть передані 9-и річному Богдану Ніколаєву на лікування.
Це вже третій календар. У 2016 р. було зібрано майже 3 700 грн, які були передані ГО «Серця матерів», 2017 р. – майже 4 600 грн, які були передані родині Овчаренко на лікування мами та сина.
Родзинкою вечора став виступ найвідомішої оперної співачки України Олени Гребенюк.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)