У Кропивницькому відзначили кращих спортсменів області (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38852_1.jpg)
«У поточному та наступному роках в області плануємо збудувати більше 10 мультифункціональних стадіонів», - про це заявив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час урочистостей з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту, що проходили на стадіоні "Зірка" у Кропивницькому.
Під час урочистостей чимало спортсменів та їх наставників відзначено грамотами облдержадміністрації, обласної ради, а також Кіровоградської міської ради.
Відзначено і учасників обласних комплексних змагань серед дітей та юнацтва "Олімпіада Кіровоградщини", що проводяться в обласному центрі другий рік поспіль.
За підсумками усіх видів змагань бронзовими призерами олімпіади стала команда з Маловисківського району, срібло здобула команда з Бобринецької ОТГ. Перемогу в змаганнях здобули спортсмени з Олександрівського району. Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко разом із міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем відзначили переможців дипломами, кубками та призами.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)