У Кропивницькому відзначили День захисників та захисниць України (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58496_1.jpg)
Сьогодні, 14 жовтня, в обласному центрі на площі Героїв Майдану відбулись урочистості з нагоди свята.
Фото Ігоря Філіпенка.
Очільник Кіровоградщини Андрій Райкович висловив вдячність військовослужбовцям за відвагу та захист України, а також разом з головою обласної ради Сергієм Шульгою вручив відзнаки та нагороди.
Також.під час урочистостей з нагоди Дня захисників та захисниць України відбулось спецпогашення нових марок від Укрпошти "Слава ЗСУ!".
Як повідомили в Укрпошті, кожна із 6 нових поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників. Крім марок також випущено 6 конвертів з емблемами військ, 6 карток та конверт "Перший день". Всі марки, листівки та конверти можна буде придбати онлайн та у відділеннях Укрпошти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)