У Кропивницькому відзначили день української писемності (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58639_1.jpg)
Сьогодні, 9 листопада, в обласному центрі писали диктант та вручали відзнаки: у бібліотеці Чижевського відзначили день української писемності
Диктант єдності писали охочі кропивничани в обласній науковій універсальній бібліотеці імені Чижевського сьогодні, 9 листопада. Також у цей день відзначається професійне свято працівників культури і народного мистецтва.
Перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк відзначив працівників книгозбірні. Почесну грамоту вручив завідувачці відділу краєзнавства Тетяні Колєчкіній, грамоту - провідному бібліотекарю відділу «Інтернет-центр» Світлані Волковій та завідувачці відділу обслуговування користувачів Ірині Рєзнік. Подяку Кіровоградської обласної ради оголосив завідувачці відділу документів іноземними мовами Лілії Яцкул.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)