У Кропивницькому відпрацювали порядок дій за сигналом «Збір-аварія»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42656_1.jpg)
Рятувальники мають бути постійно готові до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Задля цього в системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій регулярно проводяться тренування.
4 квітня співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС в області отримали спеціальне повідомлення «Збір-аварія».
За встановленим порядком, одразу після отримання такого повідомлення, кожен рятувальник повинен терміново прибути до підрозділу та бути готовими до виконання завдань за призначенням.
Особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС в області прибув на місце дислокації для перевірки у визначений строк. Відповідно до нормативних вимог було перевірено наявність особового складу, зовнішній вигляд рятувальників, укомплектування «тривожних валіз».
Перевірка показала, що особовий склад підрозділів готовий до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і мінімізації їх наслідків для населення за будь-яких умов.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)