У Кропивницькому відкрили виставку Андрія Хвороста (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59208_1.jpg)
Музей мистецтв презентував віртуальну виставку творів Андрія Хвороста до 55-річчя з дня народження.
Хворост Андрій Васильович народився 07 лютого 1968 року у м. Вільногірськ Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровське художнє училище імені Є.Вучетича (1989) та Українську академію друкарства (1995, Львів).
Працює в галузі книжкового та графічного дизайну. Член Національної спілки художників України (2000). Голова Кіровоградської обласної організації спілки художників України (з 2015 року), лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна, член Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації.
В експозиції представлені твори Андрія Хвороста з зібрання Музею мистецтв та з зібрання автора.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)