У Кропивницькому відкрили незвичайну фотовиставку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57900_1.jpg)
Сьогодні, 8 червня, у креативному просторі «Пектораль» обласного Центру народної творчості в рамках проєкту «Мистецька платформа» відкрито незвичайну фотовиставку.
Фото Ігоря Філіпенка.
Її автор – методист з фотомистецтва обласного Центру народної творчості Сергій Гусарченко.
У форматі 3D виставка презентує роботи заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Григорія Пилипишина з с. Солгутове Гайворонської міської громади, який близько 30 років працює у техніці художнього різьблення. Про його творчість розповіла присутнім методист з декоративно-ужиткового мистецтва Наталія Деміхова.
Відвідувачі виставки за допомогою спеціальних анагліфних окулярів мали змогу подивитися на роботи відомого різьбяра.
Виставка працюватиме з 08 липня по 08 серпня 2022 року.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)