У Кропивницькому відкрили меморіальну дошку Наталії Фраушер (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60043_1.jpg)
Сьогодні, 26 травня, у Кропивницькій гімназії Ерудит (НВО №19) відкрили меморіальну дошку Наталії Фраушер (Яцун) з позивним Австрійка.
У 2014 та 2015 роках Наталія працювала медиком в зоні проведення АТО/ООС, рятувала поранених. Активно займалась волонтерською діяльністю. Після повномасштабного вторгнення російського агресора вона приєдналась до медичного батальйону "Госпітальєри", де займалась медичною допомогою військовим. Її життя обірвалося у червні минулого року.
"Волонтерство, гуманітарна допомога, захист українських дітей за кордоном, евакуація тварин з розбомблених ворогом територій. І все це одна жінка. Є ким пишатися, є про кого розповідати, є з кого брати приклад нинішньому і наступним поколінням," - зазначив на відкритті пам'ятної дошки начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.
джерело, фото Ігоря Філіпенка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)