У Кропивницькому відкрили мандруючу виставку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55253_1.jpg)
Місто Кропивницький радо приймає мандруючий виставковий проєкт під назвою «Дифузія», ініціатором та організатором якого є Музей сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк).
Цей проєкт має чудову мету – до 30-річчя Незалежності України показати тридцять виставок сучасного українського мистецтва та творчий потенціал нації у всіх регіонах країни!
До речі, він містить в собі три експозиції (серії): «Констеляція» - виставка творів сучасних українських художників, «Космос Емми Андієвської» та «Метафоричний реалізм Миколи Кумановського».
Наше місто є 17-м серед обласних центрів, в яких відкриваються ці виставки. Музей сучасного українського мистецтва (МСУМК) , фундаторами якого є подружжя Корсаків – Віктор та Леся, ініціював культурно-мистецький проєкт «Рік Миколи Кумановського (1951-2016)» з нагоди майбутньої ювілейної дати – 70-річчя художника, яке відзначатимуть 31 серпня 2021 року.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)