У Кропивницькому відбувся творчий вечір-перфоманс
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49629_1.jpg)
У бібліотеці №18 поетеса і художниця Суржок Галина Григорівна презентувала свої художні картини та поетичну добірку у альманасі «Гармонія».
У своїх віршах авторка звертає увагу на різноманітність природи рідного краю, красу осені, її мальовничу неповторність, акцентуючи увагу на тому, що люди є частиною самої природи, і чим гармонійніше ми співіснуємо, тим здоровіші духовно і фізично самі.
На презентацію збірки зібралося 16 поціновувачів поетичного слова, які привітали Галину Григорівну з виходом чергової збірки, побажали їй натхнення, міцного здоров’я та нових творчих здобутків.
Алла П’янусова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)