У Кропивницькому відбувся поетичний флешмоб
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42106_1.jpg)
До 204-річниці з дня народження українського поета, письменника та громадського діяча Тараса Шевченка у Кіровоградській міській центральній бібліотеці (площа Дружби.народів,6) відбувся поетичний флешмоб «Звучать Шевченкові слова». Користувачі читали поезії Тараса Шевченка, серед яких відомі всім вірші «Садок вишневий коло хати», «Думка», «І мертвим, і живим, і ненародженим…», «Мені однаково…», «Єретик», «Гайдамаки» та ін. Поезія Шевченка лунала і англійською мовою у виконанні працівників бібліотеки.
Пройшло 204 роки з дня народження поета, а, читаючи вірші, здається, що він – наш сучасник! Поезія Шевченка – це той місточок, який з’єднує минуле і сьогодення.
Читаймо Шевченкові твори! Вчімося у нього любові до України!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)