У Кропивницькому відбувся партіотичний квест
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52924_1.jpg)
Напередодні Дня українського козацтва діти-читачі філії №18 вирушили у гру-пошук «Слава Героям!»
Бібліотекарі підготували індивідуальний квест для кожного бажаючого «козака» - багато цікавих випробувань чатувало на учасників – пошук інформації в книгах, підрахунок дат по довідникам, дослідження по енциклопедіям. На учасників чекали підказки у пляшках, таємничі послання у сувоях, які необхідно було розшифрувати, підступні пазли, які потрібно було скласти та інші цікаві завдання.
Проходячи квест індивідуально, кожен окремо зі своєю картою, учасники досліджували історію козацтва, поринали в світ української літератури і народознавства та подорожували.
Подолавши всі перешкоди, квест було пройдено. І все заради того, щоб знайти бібліотечні скарби! Кожен учасник отримав скарб – інтелект, ерудицію, знання, духовність та обізнаність.
Резніченко В.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)