У Кропивницькому відбувся обласний форум з цифрової трансформації (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60130_1.jpg)
Як акцентував керівник проектної групи обласного координаційного центру Сергій Воробйов, мета форуму - розповісти про напрацювання та плани щодо покращення стану цифровізації Кіровоградщини.
За його словами, першим кроком для налагодження довготривалої та перспективної роботи у ОВА над питанням цифрової трансформації було створено обласний координаційний центр з питань реалізації заходів та проектів у сфері цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації, що об’єднав більше ста представників територіальних органів, громад, бізнесу, комунальних закладів, а також, експертів та науковців, які працюють у профільних робочих групах.
У перспективі, кожна з цих робочих груп трансформується у самостійні одиниці цифрових змін: проектний офіс, інноваційний технопарк, спеціалізоване комунальне підприємство, молодіжний цифровий центр та цифровий прес-центр.
джерело, фото Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)