У Кропивницькому відбувся марш техніки аварійно-рятувального загону (Фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52887_1.jpg)
Сьогодні, 6 жовтня було здійснено марш техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Кіровоградській області. Уся автомобільна техніка загону, що залучається до невідкладних робіт на місцях виникнення надзвичайних подій та ситуацій в осінньо-зимовий період, пройшла колоною згідно із визначеним маршрутом.
Перевірку готовності техніки здійснив начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк.
За результатами практичних перевірок усієї техніки з підвищеною прохідністю пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС України у Кіровоградській області встановлено, що транспортні засоби та аварійно-рятувальне обладнання готове до виконання завдань за призначенням в умовах осінньо-зимового періоду.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)