У Кропивницькому відбувся фестиваль «Калиновий спів» (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60044_1.jpg)
У Кропивницькому в обласній філармонії відбувся 31-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» сьогодні, 26 травня.
Цьогоріч фестиваль провели під гаслом «Калиновий спів» - захисникам і захисницям України». Упродовж заходу гості долучилися до збору коштів на підтримку ЗСУ.
Голова обласної ради Юрій Дрозд та перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк привітали учасників і подякували за захист культурного фронту України.
У зв’язку з війною, конкурс у рамках фестивалю відбувся онлайн. На ньому своє мистецтво представили 258 кращих солістів та аматорських колективів малих форм вокально-хорового жанру Кіровоградської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Черкаської, Чернівецької областей та Чехії.
Нагадаємо, фестиваль-конкурс «Калиновий спів» започаткували у травні 1992 року
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)