У Кропивницькому відбувся День інформації

Февраль 13, 2018 | Новини | Просмотров: 580 | Комментариев: 0

Людина отримує інформацію завжди: коли читає книги, слухає радіо, дивиться телевізор, спілкується. З'явилися нові засоби комунікації, а разом з ними - і нові цінності. 

Першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше - періодика, потім - телеграф, радіо, телебачення і, нарешті - Інтернет. Проте, як відомо, людська пам'ять не такий уже й надійний спосіб зберігання різноманітних знань. Людина починає пошук носіїв інформації.

Бібліотека №18 провела для своїх користувачів День інформації «Вчимось граючи» з метою формувати любов до книги, виховувати інформаційну культуру, формувати самоосвітні і інформаційні компетентності та допомогти зрозуміти, що оволодіння основами інформаційної культури готує людину до життя, а також – встановити значення комп’ютера у житті людини.

Протягом дня читачі брали участь у таких заходах: 

 Перегляд презентації «Від книги реальної до книги віртуальної»
 Повчальна гра «Комп'ютер для навчання і дозвілля»
 Мозковий штурм «Книга чи комп’ютер?»
 Вікторина «Ерудит біля книжкової полиці»
 Літературна дуель «Відгадай автора»
 Книжкова реклама.

Минає час, змінюються люди, побут... Та книга все ж лишається великою цінністю. Сучасне інформаційне суспільство надає перевагу комп'ютерам.

Проте бібліотеки і бібліотекарі залишаються справжніми помічниками і порадниками на шляху до знань, вірними зберігачами вічних пам’яток писемності та духовної спадщини поколінь. І сьогодні, в епоху інформаційних технологій, бібліотекарі активно впроваджують у роботу нові форми взаємодії з відвідувачами та значно розширюють коло читачів.

Віра Резніченко

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений