У Кропивницькому відбулося штабне тренування

Жовтень 24, 2018 | Новини | Переглядів: 877 | Коментарі: 0

24 жовтня відбулося штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Кіровоградської області щодо виконання завдань у складних умовах осінньо-зимового періоду.

Зокрема в ході навчань було відпрацьовано дії органів управління та сил цивільного захисту Кіровоградської області (із залученням органів з евакуації) при виникненні небезпечних гідрометеорологічних явищ, у випадку загрози та ліквідації наслідків стихійного лиха на автомобільних шляхах.

Участь у тренуванні взяли комісії (обласна, районні, міські) з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісії з питань евакуації (обласна, районні, міські), управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, сили і засоби ланок (районних, міських, об’єктових) територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області, спеціалізовані служби цивільного захисту області (районів та міст обласного значення), зокрема: зв’язку і оповіщення, охорони публічного (громадського) порядку, протипожежна, медична, комунально-технічна та інженерна, енергетики, транспортного та технічного забезпечення, захисту сільськогосподарських тварин і рослин, торгівлі, харчування та матеріального забезпечення, спеціалізована служба прогнозування та гідрометеорологічного забезпечення, спеціалізована служба водного господарства.

Такі штабні тренування проводяться з метою удосконалення навичок керівників щодо приведення підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням під час виконання завдань у складних умовах осінньо-зимового періоду; забезпечення злагоджених дій органів управління цивільного захисту при управлінні підпорядкованими органами управління і силами, організація взаємодії та всебічного забезпечення під час реагування на надзвичайні ситуації; набуття практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовки даних для прийняття рішення, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення задач до підлеглих, безперервного управління ними під час проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

Прес-служба У ДСНС в області


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool