У Кропивницькому відбулося чергове засідання клубу безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60495_1.jpg)
На базі однієї з мобільних точок «Спільно» Дитячого фонду ООН (UNICEF) у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості рятувальники провели для малят чергове засідання Клубу безпеки.
Це один із багатьох осередків безпеки в обласному центрі, де малеча може провести час пізнавально та весело.
Під час зустрічі діти в ігровій формі повторили правила пожежної безпеки у побуті та правила безпеки у громадських місцях. Фахівці ДСНС заохочували дітей пригадати правила поведінки під час сигналу “Повітряна тривога”, а особливу увагу зосередили на тому, що потрібно зробити, коли випадково натрапили на невідомий підозрілий предмет, та чого очікувати від взаємодії з ним.
Організація корисного та цікавого дозвілля для дітей – це спільне завдання Служби порятунку та UNICEF, яке є одним з пріоритетних напрямків співпраці.
Тож, корисні знання з черговою порцією позитиву отримали цього вечора усі відвідувачі Клубу безпеки.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)