У Кропивницькому відбулось «Свято олімпійського прапора» (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59136_1.jpg)
З 21 по 28 січня 2023 року в Італії, Австрії та Словенії проводиться XVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль
В рамках програми олімпійського фестивалю спортсмени з 48 країн Європи віком від 14 до 17 років змагаються у 12 видах спорту. Наша Національна юнацька збірна представлена на змаганнях 27-а спортсменами, які виступають у 9 видах спорту.
З цієї нагоди у Кропивницькому у КДЮСШ №2 відбувся урочистий захід в рамках Всеукраїнської церемонії Національного олімпійського комітету України "Свято олімпійського прапора".
В межах спортивного свята було урочисто піднято державний прапор України та олімпійський прапор.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)