У Кропивницькому відбулось спецпогашення нової поштової марки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60082_1.jpg)
Перший заступник начальника ОВА Павло Конопко та голова облради Юрій Дрозд взяли участь в урочистому спецпогашенні поштової марки Діти Перемоги малюють Україну майбутнього.
Цей благодійний поштовий випуск приурочено до Дня захисту дітей та присвячено дітям, які опинилися в епіцентрі жорстокої війни, яку розв’язала росія.
“Найосновніший пріоритет нашої держави - життя та права дітей. На жаль, великомасштабне збройне вторгнення рф в Україну назавжди змінило наше життя та наших дітей.Та ми впевнені у сильному та незалежному майбутньому нашої країни, і все, що ми робимо, за що ми боремось - це для вас, діти, для вашого життя в успішній та прогресивній Україні”, - звернувся Павло Конопко.
Після урочистого спецпогашення марки у поштамті “Укрпошти” влаштували розважальну програму для дітей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)