У Кропивницькому відбулось нагородження переможців екстраліги з мініфутболу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53664_1.jpg)
24 грудня відбулось нагородження переможців екстраліги літніх ігор Чемпіонату з мініфутболу серед команд-аматорів Кіровоградської області.
10 кращих футбольних команд протягом сезону зіграли 20 матчів та у результаті запеклої боротьби три призові місця розподілились наступним чином: «бронзовими» призерами стала команда «Рятівник» У ДСНС у Кіровоградській області, «срібло» у ФК «Фаворит» та «золото» здобув ФК «Земельник».
Як зазначив тренер команди Олег Твердоступ, наші футболісти-рятувальники протягом літного сезону показали наполегливість у протистоянні сильним командам та професійну гру. Команди суперників значно підсилили склад гравців протягом сезону, однак наші хлопці мають усі шанси у під час наступного сезону показати вищий результат.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)