У Кропивницькому відбулись змагання з бойового самбо (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59083_1.jpg)
У Кропивницькому відбулись змагання з бойового самбо серед силових структур областіу рамках «Динаміади-2023».
Спортивну честь пожежно-рятувальної служби області відстоювали вісім спортсменів у семи вагових категоріях: Нікітін Дмитро, Баглюк Дмитро, Ковальов Іван, Толкач Станіслав, Ребедь Анатолій, Пшеничний Олександр, Мерзликін Ігор та Закорецький Дмитро.
Традиційно у цьому виді спорту рятувальники мають дуже сильних суперників, які незмінно тримають високу планку у бойовому самбо. Але і наші спортсмени також мають високий рівень підготовки.
Отже, за сумою набраних балів у індивідуальних виступах команда Служби порятунку посіла друге місце, поступившись колегам з ГУ Нацполіції та випередивши команду спортсменів Доцького університету внутрішніх справ.
Отже, спортивний рік для рятувальників розпочався досить вдало. Попереду ще багато змагань, тож ми бажаємо колегам не втрачати бойового запалу і «Так тримати!».
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)