У Кропивницькому відбулись навчання із застосуванням пересувних електростанцій
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52937_1.jpg)
12 жовтня у Кропивницькому відбулись навчання із розгортанням пересувних електростанцій, що є на озброєнні У ДСНС у Кіровоградській області, з метою забезпечення аварійного електроживлення у разі відключення електроенергії під час проведення виборчого процесу.
Дві пересувні електростанції У ДСНС в області на 60 та 30 кВт забезпечуватимуть під час місцевих виборів-2020 за потреби електроживлення у Кіровоградській обласній та Кропивницькій районній територіальних виборчих дільницях. Крім того, у Олександрії, Новоукраїнці та Голованівську пересувні електростанції чергуватимуть на територіальних виборчих дільницях та ще 28 електростанцій Служби порятунку Кіровоградщини перебуватимуть у резерві на період виборів у повній готовності до застосування у разі необхідності.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)