У Кропивницькому відбулася зустріч в майстерні умільців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40122_1.jpg)
Зустріч в майстерні умільців «Руки вмілі знаються у ділі» відбулася 17 листопада у бібліотеці-філії №4 міської централізованої бібліотечної системи (вул. Яновського,60).
Школярі молодших класів навчально-виховного об’єднання №32 «чаклували» над створенням яскравих паперових парасольок, які неодмінно створять гарний декор у домівках і школі, а також стануть чудовим подарунком близьким і друзям.
Маленькі майстри переконалися, що спільна творчість створює позитивний настрій, допомагає бути дружніми, згуртованими, а також дає можливість обмінятися враженнями та продемонструвати свої вироби.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)