У Кропивницькому відбулася тренувальна евакуація школярів (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62136_1.jpg)
Для учнів Кропивницького ліцею імені Тараса Шевченка день розпочався з активних рухів. Від самого ранку рятувальники провели у навчальному закладі тренувальну евакуацію.
Швидко та організовано школярі разом з вчителями покинули навчальні приміщення та зібралися на подвір’ї ліцею.
Там на них вже чекали надзвичайники з активно-пізнавальною програмою. Діти із задоволенням долучилися до ранкової руханки у супроводі провідників безпеки. Жваві рухи у добрій компанії зарядили енергією та подарували гарний настрій.
А ще влаштували п’ятихвилинку корисних знань з мінної безпеки. Інформація така для школярів не нова, але пригадати важливі правила не завадить.
Ще кілька нескладних технік на розвантаження нервової системи та позбавлення від стресового баласту — і діти з новими силами готові до нових звершень в опануванні шкільної програми.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)