У Кропивницькому відбулася благодійна музично-літературна зустріч
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59363_1.jpg)
В обласному центрі у бібліотеці-філії №10 впродовж багатьох років було чимало літературних зустрічей, немало було і музичних заходів
проте сьогодні відбулася благодійна музично-літературна зустріч «І мирний день настане!» зі співаком, композитором, поетом, членом Національної спілки журналістів України, блогером, координатором клубу «Баштанські барди», володарем 4 пісенних «Гран-прі», члена Всеукраїнської асоціації пісні та співаної поезії, члена Кропивницького творчого об’єднання «Вітрила» ВПО Віктором Коваленко з міста Баштанки Миколаївської області .
«І мирний день настане!»- це назва не випадкова. За цією назвою стоїть ціла історія людини, яка через воєнні дії була змушена виїхати з рідної Миколаївщини, історія творчої особистості, яка продовжує співати і творити не зважаючи ні на що. Цей захід є благодійним. Під час заходу збирали жерстяні банки для окопних свічок . А Кошти від нашого заходу (500 грн.) підуть на закупівлю капронових ниток за допомогою яких майстриня з Кропивницького Тетяна Зайцева плете на замовлення бійців ЗСУ основу для маскувальних сіток. Це справа дуже кропітка і налегка, проте вже на цей час майстринею сплетено близько п’ятсот основ для маскувальних сіток.
Учасники заходу з задоволенням слухали поезії Віктора та його авторські пісні, через які проглядає безмежна душа філософа і бунтаря, лірика і прагматика, людини, якій небайдужий увесь світ від ніжної трояндової пелюстки до планетарної безконечності. По закінченню заходу Віктор Коваленко подарував збірку пісень читачам бібліотеки «Життя моє - пісня». Після фінальної пісні було запрошено усіх присутніх на фото напам’ять.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)