У Кропивницькому відбудеться зустріч афонської ікони
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33196_1.jpg)
У понеділок 3 жовтня об 11.00 біля пам’ятника Ангелу - охоронцю нашого міста відбудеться зустріч афонської ікони «Стрітення (зустріч) Діви Марії і праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя».
Ікона небесних покровительниць України і нашого міста написана афонським ієромонахом-іконописцем грецького монастиря Ватопед на Святій Горі Афон.
Ікона є видимим благословенням нашому місту з земного уділу Божої Матері, зі Святій Горі Афон.
Після зустрічі цієї святині в Благовіщенському храмі, що поряд з пам’ятником Ангелу - охоронцю відбудуться молебні до Божої Матері і праведної Єлисавети за мир і добробут на нашій землі, за весь наш український народ!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)