У Кропивницькому відбудеться презентація книги Дениса Бірзула
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41398_1.jpg)
6 лютого о 15.00 в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбудеться презентація книги Дениса Бірзула «Якби в мене були крила»
Денис навчається у десятому класі гімназії №31. Вільний час присвячує танцям, музиці та поезії. Поєднання двох останніх захоплень втілилося у кількох його власних піснях.
Дебютну збірку, присвячену подіям на Сході, «… А війну розітру в долоньці» хлопець видав у жовтні 2016 року до Дня захисника України.
До другої - кишенькової збірки «Якби в мене були крила» − увійшло близько 50 віршів на патріотичну тему та тему війни. На написання більшості з них хлопця підштовхнули трагічні події в нашій країні. Через волонтерів весь тираж збірки передали військовим.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)