У Кропивницькому вибиратимуть найкрасивішу студентку міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50185_1.jpg)
22 листопада о 18-30 в залі Кіровоградської обласної філармонії відбудеться масштабний конкурс краси та грації серед студенток області- «СтудМіс України – Кіровоградщина 2019».
Організатор заходу- офіційний представник конкурсу та куратор у Кропивницькому модельна агенція «Mix models»
За перемогу змагатимуться 17 конкурсанток - студенток університетів та ліцеїв міста. Переможниця представлятиме свій навчальний заклад і Кіровоградщину на Всеукраїнському конкурсі «СтудМіс Україна – 2020».Головний приз – подорож до Європи від туристичної агенціі Travel Agency SkyFull
Ведучі конкурсу : відомий шоумен Діма Крендель та ведуча телеканалу «Україна» Марія Мельник
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)