У Кропивницькому в центральній частині міста відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58843_1.jpg)
Співробітники Головного управління ГУ ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу з жителями центральної частини м.Кропивницький.
Рятувальники у розмові з перехожими акцентували увагу на трьох важливих аспектах безпеки життєдіяльності: як врятуватись під час обстрілів, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та правила пожежної безпеки у побуті в умовах аварійних відключень електроенергії, адже останнім часом населенням як додаткове джерело енергії дуже часто використовуються генератори, для обігріву осель та приготування їжі - буржуйки, газові та електрообігрівачі, теплові гармати, туристичні пальники і, звичайно, печі та грубки. А незнання правил безпеки та недотримання інструкції з експлуатації згаданих приладів нерідко призводить до пожеж та загибелі людей. З огляду на це, надзвичайники закликали громадян суворо дотримуватись правил безпеки та берегти своє життя і майно. А на закріплення розмови кропивничани отримали тематичні листівки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)