У Кропивницькому в магазинах та аптеках перестали приймати дріб’язкові гроші
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49791_1.jpg)
Сьогодні, 1 жовтня, у місті Кропивницький не приймають дріб’язок, повідомляє FOTOINFORM.NET
Монети номіналом 1, 2 та 5 копійок відсьогодні не приймають та ними неможливо тепер заплатити у касах, магазинах та аптеках. У банках дріб’язок можна здати та отримати заміну.
«Сьогодні пішов в аптеку, хотів купити ліки, але не зміг, бо в гаманці було багато п'ятикопійчаних монет. Провізорка відмовилася приймати монети.»,- розповідає кропивничанин Ігор.
Містянам незрозуміло тепер, як будуть давати решту.
«Раніше 1 та 2 копійки перестали давати на решту у супермаркетах, а тепер і 5 копійок «знищили». Гривня складається зі 100 копійок, як так можна було скасовувати копійки?», - запитує пенсіонерка Олена Сергіївна
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)