У Кропивницькому в день виборів можна буде отримати паспорт
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48189_1.jpg)
У день повторного голосування з виборів Президента України, 21 квітня, у районних підрозділах Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області можна отримати оформлену ID-картку чи паспорт громадянина України зразка 1994 року з вклеєним фото.
Районні підрозділи у неділю будуть відчинені з 08:00 до 20:00. Організовано робочий день з метою сприяння громадянам в реалізації виборчого права.
Нагадаємо, право голосу на виборах мають повнолітні громадяни та для його реалізації, за роз'ясненням Центральної виборчої комісії, необхідно мати при собі лише паспорт громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки. Надання інших додаткових документів законодавчо непередбачено. Проголосувати можна також з паспортом старого зразка без своєчасно вклеєного фото по досягненню 25- та 45-ти років.
УДМС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)