У Кропивницькому учнів шкіл відправили на канікули (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52951_1.jpg)
Сьогодні, 13 жовтня, у міській раді Кропивницького відбувся брифінг начальниці управління освіти Лариси Костенко, повідомляє FOTOINFORM.NET
Комісія ТЕБ та НС сьогодні розглядатиме можливість запровадження дистанційного навчання в закладах освіти міста із 3-го класу і старших впродовж двох днів: 15 та 16 жовтня, а від 19 по 31 жовтня відправити дітей на обов’язкові осінні канікули. Для найменших учнів 1-го та 2-го класів канікули розпочнуться безпосередньо із 15 жовтня. «Від початку навчального року у 16 працівників освіти вже виявили коронавірус, одна наша колега, на жаль, померла. У двох учнів також підтвердили COVID-19. Я звертаюся до батьків з проханням діяти розважливо і з розумінням поставитися до ситуації: незручності виникають у всіх, але давайте спільними зусиллями подолаємо підступну пандемію та розірвемо ланцюг розповсюдження інфекції»,- підсумувала Лариса Костенко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)