У Кропивницькому театрали відновлюють щотижневі покази вистав
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59494_1.jpg)
В обласному центрі театр ім. М.Л. Кропивницького відновлює щотижневі покази вистав на малій сцені.
Завтра, 16 березня, о 18:00 комедія «Не залишайте без нагляду друзів» (Art).
ART - п’єса молодої талановитої і вже відомої французької письменниці-драматурга Ясміни Рези, стала одним із найбільш успішних драматичних творів сучасності.
Можна сказати – світовою театральною подією. Вистава «ART» Театру імені Марка Кропивницького – це комедія про чоловічу дружбу, про стосунки між давніми і таким різними за характерами приятелями. Але разом з тим, це вистава, яка повертає нас до проблем, пов’язаних з місцем мистецтва у житті людини.
Про призначення і завдання мистецтва. І про його можливий вплив на людину і суспільство.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)