У Кропивницькому театр ляльок показує вистави у дитячих точках «Спільно»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59323_1.jpg)
Кіровоградський обласний академічний театр ляльок в рамках роботи дитячих точок «Спільно» від UNICEF показує вистави й влаштовує розважальні заходи для відвідувачів. Про це директор театру Григорій Педько розповів у ході звіту голові обласної ради Сергію Шульзі сьогодні, 21 лютого.
«У співпраці з обласною бібліотекою імені Чижевського ми розпочали покази витав у дитячих точках «Спільно» в рамках програми UNICEF. Яскраві розважальні заходи вже провели в бібліотеці імені Чижевського, бібліотеці для дітей імені Шевченка, центральній дитячій бібліотеці, дитячому будинку «Надія» та ліцеї «Сокіл», - уточнив директор театру.
Він зазначив, актори показали вистави «Пригоди у крижаному королівстві», «Солодка казка», інтермедію «Дива святого Миколая», а також влаштували розважальні програми «Новорічна вечірка» та «Селфі з казкою».
Як уже повідомлялося, актори Кіровоградського обласного академічного театру ляльок вітають своїх глядачів із днем народження прямо на сцені.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)