У Кропивницькому Світалана Лобанова провела особистий прийом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54119_1.jpg)
Заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Лобанова провела особистий прийом громадян.
«Одним із основних завдань нашої команди є побудова ефективної системи спілкування з людьми. Особисті прийоми – один із таких механізмів», – наголосила Світлана Лобанова.
Жителі області порушили питання соціального захисту. Також звернення стосувалися тарифів на житлово-комунальні послуги.
«У Кропивницькому, Олександрії, Світловодську та Долинській тариф на централізоване тепло не зростатиме. За ініціативи Президента України Володимира Зеленського Кабмін і Асоціація міст України підписали меморандум, за яким до кінця опалювального сезону тарифи на тепло залишатимуться незмінними, а постачальники послуги отримають компенсацію від держави», – додала заступниця голови ОДА.
Нагадаємо, минулого тижня перший виїзний прийом громадян провів голова облдержадміністрації Андрій Назаренко у Світловодську.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)