У Кропивницькому соборний Благовіщенський храм молитовно зустрів Новий 2018 рік
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40855_1.jpg)
Здавна православні християни з вірою у серці та щирою молитвою звершували всяке починання, адже саме тоді Господь посилав своїм людям милості та щедре благословіння
Саме тому 31 грудня і 1 січня, дні на межі календарної зміни року, священнослужителі і віряни соборного Благовіщенського храму провели спільною церковною молитвою
В Неділю перед Різдвом Христовим були звершені рання і пізня Божественні літургії, по завершені котрих відбувся подячний молебень до Господа Бога за всі
Його благодіяння в минулому році. В новорічну ніч настоятель, клірики і близько 20-ти вірян Благовіщенського храму приєдналися до загальноміської молитви в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці, де Божественну літургію звершував Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Єлисаветградський і Новомиргородський у співслужінні духовенства обласного центру. Правлячий архієрей, священики та віруючі нашого міста зібралися разом помолитися за щасливий мирний прийдешній рік
. А вже у понеділок, перший день 2018-го року, духовенство і громада Благовіщенського храму піднесли молитви в особливому молебні, щоб отримати Благословення Боже на цей новий рік. Також традиційно відбувся водосвятний молебень з акафістом мученику Воніфатію, пам’ять якого відзначається 1 січня, і котрому моляться від позбавлення алкогольної і наркотичної залежності. Після молебню настоятель протоієрей Євгеній Назаренко промовив проповідь до віруючих, а протоієрей Іоанн Верескун в цей час також звернувся з пастирським словом до людей-безхатченків, які кожного дня отримують гарячі обіди на території Благовіщенського храму, та окропив їх святою водою з благословенням і кращими побажаннями для них.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)